Official Portal for Department of Survey And Mapping Malaysia (JUPEM)
Banner
Print

JUPEM STATE

Jabatan Ukur dan Pemetaan Johor

Director:  Sr Tn. Hj. Ali bin Ahmad
Email:  aliahamad@jupem.gov.my
Tel:  07-2231244
Fax:  07-2238535

Tingkat 7,8 & 9, Blok A, Wisma Persekutuan,
Jalan Air Molek, 80000 Johor Bahru,
Johor Darul Takzim.

Jabatan Ukur dan Pemetaan Kedah

Director:  Sr Ng Eng Guan
Email:  ng@jupem.gov.my
Tel:  04-4906166
Fax:  04-4904223

1187 Jalan Raya, 09000 Kulim,
Kedah Darul Aman.

Jabatan Ukur dan Pemetaan Kelantan

Director:  Sr Wan Zainuddin bin Wan Yusoff
Email:  wan.zainuddin@jupem.gov.my
Tel:  09-7481470
Fax:  09-7443923

Jalan Hospital, 15000 Kota Bahru,
Kelantan Darul Naim.

Jabatan Ukur dan Pemetaan Melaka

Director:  Ahmad Tarmizi bin Bastani
Email:  tarmizi.bastani@jupem.gov.my
Tel:  06-2822844
Fax:  06-2847319

Jalan Taming Sari, 74500 Melaka,
Melaka.

Jabatan Ukur dan Pemetaan Negeri Sembilan

Director:  Sr Jasni Bin A.Rahman
Email:  jasni.rahman@jupem.gov.my
Tel:  06-7623882
Fax:  06-7672351

Bangunan Pejabat Persekutuan,
Jalan Dato' Abdul Kadir, 70000 Seremban,
Negeri Sembilan Darul Khusus.

Jabatan Ukur dan Pemetaan Pahang

Director:  Hj. Mohammad Yunus Bin Md. Yusof, PPT
Email:  mohamad.yunus@jupem.gov.my
Tel:  09-5668511
Fax:  09-5668503

Jalan Tengku Mohamed, 2505 Kuantan,
Pahang Darul Makmur.

Jabatan Ukur dan Pemetaan Perak

Director:  John Elvis Koh
Email:  johnkoh@jupem.gov.my
Tel:  05-2417101
Fax:  05-2417151

Jalan Dato' Seri Ahmad Said,
Greentown, 30450 Ipoh,
Perak Darul Ridzuan.

Jabatan Ukur dan Pemetaan Perlis

Director:  Hj. Sulaiman bin Mat Yunus
Email:  che.sulaiman@jupem.gov.my
Tel:  04-9772128
Fax:  04-9772131

Tingkat 6, Bangunan Persekutuan,
Persiaran Jubli Emas, 01000 Kangar, Perlis.

Jabatan Ukur dan Pemetaan Pulau Pinang

Director:  Ahmad Azman bin Ghazali
Email:  ahmad.azman@jupem.gov.my
Tel:  04-2611762
Fax:  04-2635884

Tingkat 39, KOMTAR,
10000 Pulau Pinang.

Jabatan Ukur dan Pemetaan Selangor

Director:  Ahamad bin Zakaria
Email:  ahamad.zakaria@jupem.gov.my
Tel:  03-55144000
Fax:  03-55132614

Tingkat 16-02 dan 17-01 Plaza Masalam,
No, 2 Jalan Tengku Ampuan Zabedah, 9/E Seksyen 9,
40578 Shah Alam, Selangor Darul Ehsan.

Jabatan Ukur dan Pemetaan Terengganu

Director:  Hamdan bin Ab.Aziz
Email:  hamdan@jupem.gov.my
Tel:  09-6221144
Fax:  09-6237188

Tingkat 7 & 8, Wisma Persekutuan,
Jalan Sultan Ismail, 20578 Kuala Terengganu,
Terengganu Darul Iman.

Jabatan Ukur dan Pemetaan Wilayah Persekutuan Kuala Lumpur

Director:  Md. Zaki bin Ad. Wahid
Email:  mdzaki@jupem.gov.my
Tel:  03-26170800
Fax:  03-26938740

Tingkat 3 & 4 Wisma Tanah,
Jalan Semarak,
50574 Kuala Lumpur.

Jabatan Ukur dan Pemetaan Wilayah Persekutuan Labuan

Director:  Suhaimi bin Ahmad
Email:  suhaimi.ahmad@jupem.gov.my
Tel:  087-412068
Fax:  082-417401

Tkt. 7 Blok 4, kompleks Ujana Kewangan,
Peti Surat 86, 87008
Wilayah Persekutuan Labuan.

Topografi Sabah

Director:  Mohammad Zaki bin Mohd Ghazali
Email:  zakighazali@jupem.gov.my
Tel:  088-212835 / 212836
Fax:  088-231243

Tingkat 3, Blok B Kompleks Kuwasa,
Jalan Kamarunsing, 88840 Kota Kinabalu,
Sabah.

Topografi Sarawak

Director:  Hj. Zahari bin Zamlope
Email:  zahari.zamlope@jupem.gov.my
Tel:  082-420764
Fax:  082-245420

Tingkat 7,Bangunan Sultan Iskandar,
Jalan Simpang Tiga, 93578 Kuching,
Sarawak.