MYGEONAMES

Pegawai Perhubungan

Bil Negeri/Agensi Pegawai No.Telefon/Faks Alamat Email
1 Jabatan Ukur dan Pemetaan Malaysia

Sr Hazri bin Hassan

Sr Faizah binti Bakri

Tel:03-26170831
Fax:03-26970140
Tel:03-26170613
Fax:03-26970140

hazri@jupem.gov.my

faizah@jupem.gov.my

2 Pusat Geospatial Negara (PGN)

Sr Mohamad Ridzuan bin Hj Awang Noh

Pn. Salina binti Sharif
 

Tel:03-88861255
Fax:03-88894851
Tel: 03-88861220 
Fax: 03-88894851
 

mohamad@ketsa.gov.my

salina.sharif@ketsa.gov.my

3 Pusat Hidrografi Nasional (PHN) Lt Kdr Mohd Khairie bin Hj Hatun TLDM Tel: 03-31694454
Hp: 019-7544751
Fax:  03-31013111
 
khairie@navy.mil.my
khai78carto@gmail.com
 
4 BPEN Perlis

JUPEM Perlis
Pn. Fatin Amirah binti Hanif

Sr Muhammad Husaini Bin Ya’cob
Tel:04-9731964
Fax:04-9762951
Tel:04-9772128
Fax:04-9772131
fatin@perlis.gov.my

husaini@jupem.gov.my
5 BPEN Kedah


JUPEM Kedah
En. Mohd Saiful Afif bin Ridzuan


Sr Tsalimy bin Abdullah
Tel:04-7744000
Hp:019-5946190
Fax:04-7744456
Tel:04-4906166
Fax:04-4904223
saiful_afif@kedah.gov.my


tsalimy@jupem.gov.my
6

Bahagian Kerajaan Tempatan,
SUK Pulau Pinang



PEGIS
Pulau Pinang (BTMKN)


BPEN Pulau Pinang

En. Surentharan a/l Ramadas
(JKNG/KKDPNG)



En. Abdul Azhar bin Ibrahim/ Pn.Faiezah binti Mahamat(KKPDNG)


En. Nazrulizam bin Kamaruddin(JTNGK/KKNPEG)

Tel: 04-6505426/ 5730
Fax  : 04-2616402


Tel:04-2636221
Fax:04-26362232


Tel: 04-6505479
Fax: 04-2611897
 

suren@penang.gov.my




abdul@penang.gov.my
faiezah@penang.gov.my


nazrulizam@penang.gov.my

7 UPEN Perak
JUPEM Perak
Pn Nur Aznim binti Mohamed Azizi


Sr Kamil bin Ariffin
Tel : 05-5262581
Faks : 05-5264908

Tel: 05-2417181
Fax:05-2417151
nuraznim@perak.gov.my


kamil.ariffin@jupem.gov.my
8 UPEN Selangor En. Khairul Izwan bin Abd Aziz


Pn. Siti Rohani binti Rahman

Tel: 03-55212464
Fax: 03-55109229

Tel:03-55212392
Fax:03-55109229

khairul.izwan@selangor.gov.my


sitirohanirahman@selangor.gov.my

9 UPEN Negeri Sembilan Pn. Sulochana a/p Gonalan Tel:06-7659143
Fax:06-7631397
sulochana@ns.gov.my
10 UPEN Melaka

En. Ahmad Yazed bin Ibrahim

En Ahmad Syukri Bin Abu Bakri

Tel: 06-230 7819

Tel: 06-230 7819
 

ahmadyazed@melaka.gov.my

ahmadsyukri@melaka.gov.my
 

11 UPEN Johor

En. Fayzul bin Dato’ Haji Omar


Pn. Noor Suraya binti Abd. Rahman

Tel:07-2666615
Fax: 07-2909992

Tel: 07-2666618
Fax: 07-2909992

fayzul@johor.gov.my

noor.suraya@johor.gov.my 

12 BPEN Pahang Puan Nurul Syazana Binti Rashid Tel: 09-5126700
Fax: 09-5156327
nurul.syazana@pahang.gov.my 
13 UPEN Terengganu Pn. Nurul Amira binti Amberan Tel   : 09-6231957 samb.6541
Fax  : 09-6234278
nurulamira@terengganu.gov.my
14 UPEN Kelantan En. Muhammad Naqiuddin Bin Mohd Azamli Tel: 09-7584259
Fax: 09-7443411
muhammad.naqiuddin.az@gmail.com
15 Sarawak-(Kementerian Pembangunan Bandar dan Sumber Asli (MUDeNR)) En. Mohamad Asri Jaya Tel:082-313814
Faks:082-313810
mohamaaj@sarawak.gov.my
16 Jabatan Tanah dan Ukur Sabah En. Wahap bin Kanak @Saifudin Tel:088-527777
Fax:088-413677
 
wahap.saifudin@sabah.gov.my
17 Kementerian Wilayah Persekutuan Puan Raja Norasyiqin binti Raja Kamarul Bahrin Tel:03-88897848
Fax:03-88897921
rjnorasyiqin@kwp.gov.my
18 Unit Pemodenan Tadbiran dan Perancangan Pengurusan Malaysia (MAMPU) En. Ahmad Ridzuan bin Abdul Talib Tel: 03-88726292
Hp: 013-2016236
Fax: 03-88883721
ridzuan@mampu.gov.my
19 PLANMalaysia (Jabatan Perancangan Bandar dan Desa)

TPr Wan Andery bin Wan Mahmood


Pn. Maizatul Munirah binti Abd Rahman
 

Tel: Tel: 03-80910233
Fax :03-80910455

Tel: 03-80910213
Fax :03-80910455
 

andery@planmalaysia.gov.my


maizatul@planmalaysia.gov.my
 
20 Dewan Bahasa dan Pustaka (DBP) Pn. Wardati binti Md. Sheriff Tel: 03-21479111 Fax: 03-21479609 wardati@dbp.gov.my
21 Jabatan Kerja Raya (JKR) Ir.  Gs Badariah binti Mohd. Saufi Tel: 03-26107570
Fax: 03-26940315
badariah@jkr.gov.my
22 Jabatan Kerajaan Tempatan (JKT)

En. Shafiq bin Othman


En. Wan Muhamad Zafiq bin Wan Muda
 

Tel: 03-88913269
Fax: 03-88913238

Tel: 03-88913390
Fax: 03-88913238
 

shafiq@kpkt.gov.my


wanzafiq@kpkt.gov.my